KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning/akvatint 11709191
nr 1170 9191
Thomas Franzén
(f. 1945), Sverige
Etsning/akvatint, "Början eller slutet", signerad och numrerad 10/30, motivet: 37x42 cm
Jan Thomas Helge Franzén, svensk bildkonstnär och ekonom född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:35:25
19/3 19:30:25
19 mar
Thomas Franzén
Läs mer om Thomas Franzén